گالری دایان

گالری تصاوير ما در گروه دایان

ارزش‌ها

ارزش‌های خلق شده توسط ما
صداقت و تعهد
روحیه کار تیمی
مثبت اندیشی
مشتری مداری

معرفی تیم

اعضا گروه دایان
Alternate Text
وحید ابراهیمی

مدیرعامل

Alternate Text
علی ابراهیمی

مدیر مجموعه نیکاپوش

Alternate Text
نوید ابراهیمی

مدیر مارکتینگ و بازرگانی

Alternate Text
مجتبی احمدزاده

مدیر فناوری اطلاعات

Alternate Text
جواد گودرزی

مدیر پشتیبانی مشتریان

Alternate Text
امین صالحی

مدیر گرافیک

Alternate Text
صدف یوسفی

مدیر منابع انسانی

Alternate Text
مجتبی سلیمانی

مدیر مالی

Alternate Text
حسین کمالی

مدیر عملیات و لجستیک

واحد ها

واحدهای تشکیل دهنده گروه دایان
Alternate Text

واحد عملیات و لجستیک

عملیات لجستیک در دایان، به منظور اجرا و نظارت برخدمات و اطلاعات مرتبط با حمل و نگهداری کالا، از مبدا تا رسیدن به دست مشتری انجام می‌شود. مجموعه انبار دایان با متراز 5000 مترمربع، با ظرفیت نگهداری 100 هزار محصول و همچنین پردازش روزانه 10 هزار کالا از اساسی‌ترین پایه‌های گروه دایان است که همزمان با راه‌اندازی فروشگاه دایان‌شاپ فعالیت خود را آغاز کرد. افراد در تیم‌های ورود کالا، جاگذاری و جابجایی کالا، بسته‌بندی و تحویل در این واحد مشغول به کار می‌باشند. تلاش افراد حاضر در این مجموعه سبب شده تا لجستیک دایان سهم اعظمی از ترافیک مرسولات تجارت الکترونیک، در استان را به خود اختصاص دهد.

Alternate Text

واحد فروش

تیم‌های فروش دایان، در برندهای دایان شاپ، دایان افیلیت، نیکا و پست رسان در حال فعالیت می‌باشند. با تلاش‌های شبانه روزی تمام تیم‌ها، تا امروز موفقیت‌های زیادی بدست آمده‌است. آموزش و پشتیبانی بسیاری از مارکترهای آنلاین ایران، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی بزرگ و رکوردهای عالی فروش، بخشی از موفقیت این واحد می‌باشد.

Alternate Text

برندهای تولیدی

داستان تولید در گروه دایان، با راه‌اندازی خط تولید ساعت‌های فانتزی با برند دیواری آغاز شد. سپس با توجه به اهمیت و تقاضا برای دسته کالایی پوشاک برند نیکاپوش تاسیس شد. قدم بعدی حضور در صنعت چرم و تولید محصولات باکیفیت با قیمت مناسب برای همه اقشار جامعه بود که منجر به تاسیس برند نیکاچرم شد. تولید به عنوان یک باور و ارزش برای گروه دایان همیشه در اولویت اصلی بوده و این مسیر با راه‌اندازی خط تولید برندهای دیگری در سایر دسته‌های کالایی در سال‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

Alternate Text

واحد پشتیبانی مشتریان

این واحد با بیش از 50 نفر پرسنل یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین تیم‌های گروه دایان می‌باشد.
فعالیت این واحد در سه بخش پشتیبانی مشتری قبل از ارسال ، حین ارسال و بعد از ارسال تعریف می شود. استفاده از سامانه هوشمند پردازش سفارشات یکی از از وجوه تمایز کال سنتر گروه دایان می‌باشد.

Alternate Text

واحد فناوری اطلاعات

تیمی متشکل از مجرب‌ترین مهندسین نرم افزار و سخت افزار در این واحد مشغول به کار می‌باشند. این تیم با شناخت چالش‌های مجموعه برای سهولت فعالیت هر واحد اقدام به تحلیل و آنالیز فرایندهای کاری در بستر فناوری اطلاعات نموده و با تدوین برنامه‌های پیشنهادی بهترین پاسخ و راه حل را برای هر سوال و چالشی آماده و اجرا می‌کند.

Alternate Text

واحد تولید محتوا و گرافیک

این تیم ترکیبی از جوان‌های خوش‌ذوق، خلاق و به‌روز است که با هنر و تخصص خود محتوای با کیفیتی را برای ارائه به مخاطبان برندهای مختلف مجموعه، تولید می‌کنند.
ارائه محتوا متنی و بصری شامل تصاویر و ویدیوهای مختلف به عهده این واحد می باشد.
استودیو دایان با هدف تولید محتوای خلاقانه و ناب در این واحد راه اندازی شده که سهم بزرگی در تولید محتوای اختصاصی برای برندهای مجموعه داشته است.

Alternate Text

واحد منابع انسانی

همزمان با گسترش گروه دایان در ابعاد مختلف، تیم منابع انسانی و مدیریت ارتباطات درون سازمانی نقش پررنگ‌تری در مجموعه پیدا کرد.
منابع انسانی دایان با ارتباطات قوی، توانایی حل مشکلات، توانایی تصمیم‌گیری و اخلاق‌گرایی دائما برای افزایش بهره‌وری گروه، در تلاش است. این واحد با مدیریت اموری چون جذب نیروهای تازه، حفظ نیروهای توانمند مجموعه، ایمنی شغلی کارکنان، انجام امور قانونی کار و کارمندان، ایجاد فضای همدلی و صمیمانه و همچنین راه‌اندازی جریان‌های سازنده، مسیر پیشرفت را برای گروه هموار می‌سازد.

Alternate Text

واحد مالی و حسابداری

گستردگی و تنوع فعالیت گروه دایان، یکی از جذاب‌ترین تجربه‌های کاری را در واحد مالی و حسابداری مجموعه رقم زده‌است. پردازش امور مالی و حسابداری سه بخش تولید، بازرگانی و لجستیک به صورت روزانه از فعالیت‌های این واحد می‌باشد. بررسی مباحث مالی و پرداختی‌های مربوط به همه برندها به صورت روزانه، هماهنگی با بیش از 500 تامین کننده و کنترل ورود و خروج کالا از انبارها تنها بخشی از کارهای این تیم جوان و متخصص می‌باشد.