بازدید مدیران پست استان خراسان رضوی از انبار مکانیزه و لجستیک گروه دایان

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست در سال ۹۸، پست استان خراسان رضوی دومین مرکز تجارت الکترونیک در کشور است که حدود ۹۱ درصد از مرسولات تجارت الکترونیک مربوط به سه رتبه برتر فروشگاه‌های اینترنتی در این استان است. دایان شاپ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز تجارت آنلاین در شرق کشور، سهم عمده‌ای از این مقدار را به خود اختصاص داده و همین امر موجب شد تا در اردیبهشت سال ۱۳۹۹ بازدیدی توسط مدیران پست استان خراسان، از مجموعه لجستیک و انبار مکانیزه گروه دایان به عمل آید.

این مجموعه با متراژ حدود ۵۰۰۰ متر و با ظرفیت نگهداری بیش از ۱۰۰ هزار کالا یکی از اصلی‌ترین ارکان ارسال و پردازش محصولات، در گروه دایان به شمار می‌آید. افراد در تیم‌های ورود کالا، جاگذاری و جابجایی، بسته‌بندی و تحویل در این واحد مشغول به فعالیت هستند.

این بازدید به منظور اطلاع از نحوه عملکرد و شیوه کار عملیات لجستیک و انبارداری مجموعه دایان، به‌عنوان یکی از پرترافیک‌ترین کانال‌های ورود مرسولات تجارت الکترونیک انجام پذیرفت.

مدیر محترم پیشتاز پست خراسان رضوی جناب آقای رسولی ، مدیر محترم تجارت الکترونیک پست خراسان رضوی جناب آقای سزاوار و معاونت محترم پست خراسان رضوی جناب آقای مرجانی از جمله افراد حاضر در این رویداد بودند که به میزبانی جناب آقای وحید ابراهیمی، مدیرعامل مجموعه گروه دایان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست